TON Coin ve Bu 6 Altcoin’den Airdrop Dahil Sıcak Haberler Var!

Mirana Ventures, TON Coin ile yeni bir uzun vadeli ortaklık kurduğunu açıkladı. Project Matthew, bu yıl MB4 NFT airdrop etkinliği için kuralları ve planı yayınladı. Injective, Ethena ile entegrasyonunu duyurdu. SigilFund, elindeki RBN tokenlerin bir kısmını yüksek karla sattı. Fluidity, FLY airdrop etkinliğinin ikinci sezonu için sorgu sayfasını açtığını duyurdu. İşte detaylar…

TON Coin ve bu 6 altcoin için sıcak gelişmeler!

Mirana Ventures, TON Coin ile uzun vadeli bir ortaklık kurdu

Resmi kaynaklara göre, küresel Web3 yatırım firması Mirana Ventures, TON Coin ile ikincil piyasada 8 milyon dolar karşılığında TON Coin satın almayı içeren yeni bir uzun vadeli ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu yeni ortaklığın bir parçası olarak Mirana Ventures, Telegram’ın reklam platformuna özel erişime sahip olacak. Bu fırsat, Mirana ve ortaklarının (Mantle ve Bybit dahil) TON ekosisteminde topluluk katılımını sağlayacak. Ayrıca, ekosistemin büyümesini teşvik etmeyi amaçlayan özel reklam stratejilerini kullanmasına olanak tanıyacak.

TON Coin, TON Research’ü Başlattı

Altcoin projesi, TON Research adlı çığır açan bir platformu tanıttı. TON Blockchain ekosistemi için birincil araştırma forumu olarak hizmet veriyor. Geliştiriciler, hayranlar ve araştırmacılar artık TON Research’ün derinlemesine araştırma makalelerini, geliştirme araçlarını, kod denetimini ve daha fazlasını kullanabilirler. Bunlar kullanıcılara yararlı bilgiler ve yardım sağlıyor. TON ekosisteminin TON Research’ü başlatması önemli. Çünkü araştırmayı merkezileştirmeyi ve paydaşları bir araya getirmeyi amaçlıyor.

BinaryX IGO projesi 1.000.000 dolar değerinde bir airdrop düzenliyor

BinaryX’in ilk IGO projesi olan Project Matthew, bu yıl MB4 NFT airdrop etkinliği için kuralları ve planı yayınladı. Buna göre MB4 NFT airdrop etkinliğini bir bulmaca oyunu şeklinde gerçekleştirecek. Ayrıca, bu etkinlik üç aşamadan oluşacak. MB4 airdrop için mevcut ödül havuzu, epik seviye Matthew arazisi, MC tokenleri, arazi yükseltme parşömenleri, oyun içi paralar, oyun aksesuarları ve daha fazlasından oluşan 1 milyon dolar. Ödülleri, sahibinin elinde bulunan MB4 NFT ile kazanan NFT nitelikleri arasındaki benzerliğe göre dağıtacak.

Ethena Labs, Injective ile entegrasyonunu duyurdu

Layer 1 Blockchain ağı Injective, Ethena ile entegrasyonunu duyurdu. Böylece, Ethena’nın daha geniş Ethereum ekosisteminin ötesindeki ilk entegrasyonunu işaret etti. Bu bağlamda Injective, Cosmos ve daha geniş IBC ekosistemi kullanıcıları USDe’ye kolayca erişebilir. Bu entegrasyon sayesinde USDe, 6 Mart Çarşamba gününden itibaren Injective kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Buna ek olarak, Injective’deki USDe sahiplerinin 11 Mart’tan gününden itibaren Ethena Shards etkinliğine katılmaları mümkün.

SigilFund, elindeki RBN’lerin bir kısmını sattı!

Bu arada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa güçlü yükseliş gördü. Bu da kar alımlarını tetikledi. Lookonchain’in bildirdiğine göre SigilFund, 86,28 ETH (292.000 dolara eşdeğer) karşılığında yaklaşık 328.000 RBN token sattı. Ellerinde halen 4,07 milyon RBN token (yaklaşık 4,84 milyon dolar) var. SigilFund, bu trade işleminden toplamda 3,7 milyon dolar (+%261) kâr elde etti.

Fluidity, Camelot ve Jupiter kullanıcılarına airdrop dağıtacak!

DeFi teşvik protokolü Fluidity, FLY airdrop etkinliğinin ikinci sezonu için sorgu sayfasını açtığını duyurdu. Bu bağlamda, kullanıcılar aşağıdaki gerekliliklerden herhangi birini karşıladıkları takdirde airdrop için uygun olacaklar:

  • İlk sezon airdrop’una katılmış olmak.
  • İkinci sezon airdrop etkinliğine katılmak.
  • İkinci sezon boyunca Camelot, Trader Joe veya Ramses havuzlarında likidite sağlamak.
  • İkinci sezonun sonunda 10’dan fazla fUSDC düzenlemek.
  • Birinci ve ikinci sezonlar dışında Arbitrum’da 100 fUSDC’den fazla işlem hacmine katkı sağlamak.
  • Solana’da 10 fUSDC’den fazla para basmak ve 100 fUSDC’den fazla işlem hacmine sahip olmak.
  • Ethereum’da işlem hacmine 100 fUSDC’den fazla katkı sağlamak.
  • İkinci sezonun sonunda bir Sörfçü NFT düzenlemek.
  • Jupiter Aggregator veya Camelot’ta işlem hacminde ilk 2500 kullanıcı arasında yer almak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x