Alp Navruz’dan Sıla Türkoğlu açıklaması!

Son dönemlerde Kızılcık Şerbeti dizisindeki Doğa rolüyle akıllara kazınan ve büyük beğeni toplayan Sıla Tükroğlu gönlünü meslektaşı Alp Navruz’a kaptırmıştı.

AŞKIN BELGESİ

Sıla Türkoğlu-Alp Navruz ilişkisi, Bodrum Yalıkavak’ta demirledikleri teknede ilk kez ortaya çıkmıştı. Arkadaş grubuyla tatil yapan ikili, teknenin ön kısmına geçerek güneşlenmişti. Baş başa sohbet eden çiftin o anları objektiflere böyle yansımıştı.

BİRLİKTE İLK PAYLAŞIM

Aşkları çıktıkları Bodrum tatilinde belgelenen oyuncu çift, sosyal medya hesaplarından yaptıkları sürpriz paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişlerdi.

BİRBİRLERİNİ TAKİPTEN ÇIKTILAR

24 yaşındaki güzel oyuncu Sıla Türkoğlu ile 33 yaşındaki erkek arkadaşı Alp Navruz birbirlerini sosyal medya hesaplarından çıkardılar. Son dönemde artan ayrılık iddialarını güçlendiren olay hayranlarını çok üzdü.

“ARAYA KARA KEDİ GİRMEDİ”

Instagram hesabından da birbirini silen çiftten Alp Navruz ilk kez konuya dair konuştu. Alp Navruz gittiği bir mekanda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Navruz, ayrılığı doğrularken, “Evet ayrıldık. Araya kara kedi girmedi. Hiç alakası yok. Ben bu tarz özel şeyleri konuşmak istemiyorum ama bitti evet doğru” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x